Türkiye'de ilk defa uygulanan

'' Kaldi Baristore '' konsept mağaza formatı 2021 Temmuz ayında Antalya'nın en önemli caddelerinden olan Işıklar caddesinde açıldı. 

2021 yılı sonuna kadar sırasıyla, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir'de olmak üzere toplamda 10 mağaza ile kahve tutkunlarının hizmetinde olacak.

DSCF2832_edited
DSCF2832_edited

press to zoom
DSC08278
DSC08278

press to zoom
DSC08031
DSC08031

press to zoom
DSCF2832_edited
DSCF2832_edited

press to zoom
1/22

                                          FORMATI NEDİR ? 

           

               

Türkiye'de ilk defa uygulanan bu format 5 ana bölümden oluşur ;

 

 

 

Take a Way Alanı  

 

Misafirlerimiz, kaldiBARISTORE menüsünde bulunan 50'nin üzerinde sıcak ve soğuk seçenek içinden seçtiği içeceği hızlıca alarak yoluna devam edebilir

Cafe Baristore Alanı

 

Misafirlerimiz dilerse klasik cafe konseptinde Dünya'nın tüm coğrafyalarından gelen nitelikli kahvelerimizi masalarımızda yudumlayabilir, sevdikleri ile keyifli sohbetler edebilir.

Deneyim Alanı

 

Misafirlerimiz, profesyonel baristalarımız tarafından hazırlanan Kaldi Coffee çeşitlerinden tadım yapabilir, doğru kahve demleme tekniklerini öğrenebilir ve  kendi evlerinin baristaları olabilirler.

 

 

 

Instabooth Alanı

 

Misafirlerimiz,  baristalarımızdan öğrendikleri kahve demleme teknikleriyle misafir barında bulunan Chemex, V60 yada Frenchpress ile kendi zevklerine göre kendi kahvelerini demleyebilirler. Bu deneyimlerini instabooth alanını kullanarak fotoğraflayabilir ve sosyal medya hesaplarından paylaşabilirler.

Perakende Alanı

 

Misafirlerimiz, mağazamızda bulunan 50'nin üzerinde Single Origin & blend, Türk Kahvesi, Kapsül kahve çeşidi arasından kendileri için doğru kahveyi satın alabilirler.